Neteram Oy

Neteram Oy

Neteram Oy on ystävällinen ja ketterä lujuuslaskentapalveluiden sekä mekaniikkasuunnittelun palveluntuottaja. Painotamme toiminnassamme tehokasta kommunikointia ja yhteistyötä asiakkaan kanssa: yhteistyöllä saavutetut teknisesti laadukkaat ratkaisut avaavat uusia ovia innovatiivisten kehityssuuntien tiellä. Me etsimme sitkeästi parhaita ratkaisuja asiakkaidemme haastaviin sovelluskohteisiin.

Meille on tärkeää pitää kiinni lupauksistamme sekä tuoda uutta näkökulmaa asiakkaidemme haasteisiin.

Henkilöstö

Antti Närhi
COO, Senior Mechanical Designer
antti.narhi@neteram.net

Joe Toivonen
Partner, Senior Structural Engineer
joe.toivonen@neteram.net

Sami Räihä
Partner, Mechanical Design Engineer
sami.raiha@neteram.net

Otto Lanz
Senior Mechanical Designer
otto.lanz@neteram.net

Timo Yrjänä
Senior Structural Engineer
timo.yrjana@neteram.net

Antti Pirttiniemi
Senior Design Engineer
antti.pirttiniemi@neteram.net

Sakari Mäntylä
Senior Design Engineer  
sakari.mantyla@neteram.net

Jukka Uusitalo
Senior Design Engineer
jukka.uusitalo@neteram.net

Tapio Lille
Design and Test Engineer – Composites
​tapio.lille@neteram.net

Mikko Salonen
Senior Design Engineer
mikko.salonen@neteram.net

Pekka Halonen
Senior Design Engineer
pekka.halonen@neteram.net

Tommi Hakamäki
Senior Design Engineer
tommi.hakamaki@neteram.net

Tanu Karttunen
Platform Engineer
tanu.karttunen@neteram.net